+421 232 784 714 každý všedný deň (9:00–18:00)
SK
Vyhľadávanie
Váš košík je úplne prázdny…

O firme

Naša spoločnosť Filtre Vodné s.r.o. bola založená v Prahe v roku 2010 s cieľom vytvoriť v SR prvý supermarket vodných filtrov.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom a distribúciou vodných filtrov, úpravní vody a poradenstvom na základe viac ako 10 ročných skúseností.

Ponúkame svojim zákazníkom kompletný sortiment výrobkov vrátane tovaru s ním súvisiacim, počnúc filtračnou kanvičkou cez obyčajné tesnenie až po priemyselné zariadenia.

Medzi odberateľov spoločnosti Filtry Vodní s.r.o. patria stavebné a realizačné firmy, remeselníci aj drobní maloodberatelia a domáci majstri.

Predaja kvalitných a moderných výrobkov napomáha ich odborný predaj a poradenstvo, ktoré je jeho neoddeliteľnou súčasťou a naša spoločnosť toto poskytuje telefonicky, emailom aj chatom. Iba tak je možné využiť všetok možný potenciál súčasných produktov. Ponúkame nielen jednotlivé výrobky, ale aj ucelené technologické riešenia filtračných systémov, ktoré sú založené na základe najnovších poznatkov, trendov, skúseností a dlhodobej praxe.

Prístup k jednotlivým zákazníkom zakladáme na partnerstve, ktorého cieľom je plnenie konkrétnych predstáv, potrieb a požiadaviek.

Tisíce spokojných zákazníkov a zlaty certifikát Overené zákazníkmi Heureka dáva nám právo garantovať, že s našimi službami budete spokojní