+421 232 784 714 každý všedný deň (9:00–18:00)
SK
Vyhľadávanie
Váš košík je úplne prázdny…

Univerzálna komplexná úprava vody (riešenie "na kľúč")

Hľadáte možnosti ako vyriešiť problém s tvrdou vodou z vodovodu alebo zo studne? Ponúkame Vám univerzálne riešenie "univerzálna komplexná úprava tvrdej vody v celom dome." Je vhodná pre filtrovanie a zmäkčenie pitnej a úžitkovej vody v dome / bytu / a nebytovom priestore.

Tri fázy filtrácie vody pri komplexnej úprave

Voda od okamihu vstupu do okamihu výstupu prechádza tromi stupňami filtrácie:

Krok 1. Predbežná filtrácia: z vody sa odstraňujú mechanické nečistoty
Krok 2. Zzmäkčenie vody: voda sa zbavuje vápnika a horčíka
Krok 3. Záverečné čistenie pitnej vody: z vody sa odstraňujú ostatné nečistoty

Tri zložky komplexné úpravy vody

  • Predbežná filtrácia. Používa sa na odstránenie hrubých mechanických nečistôt z vody. Predfiltre (vodovodné filtre) zbavujú vodu hrdze, piesku a ostatných mechanických prímesí. Tým uľahčujú prácu filtra na pitnú vodu a zmäkčovače vody a tiež chránia pred poškodením sanitárnu a bytovú techniku ​​pripojenú k vodovodnej sieti.
  • Zmäkčovač vody. Plne odstraňuje tvrdosť vody (prebieha výmena iónov solí vápnika a horčíka na ióny sodíka). Pri použití zmäkčovača typu Waterboss je možné súčasne zmäkčiť vodu a zároveň odstrániť železo a mangán. Pre regeneráciu a obnovenie vlastnosti iónomeničovej živice vnútri zmäkčovača, systém potrebuje špeciálnu regeneračnú soľ. Jej približná spotreba je 25 kg (1 vrece soli) na 1-2 mesiace.
  • Filter pod drez. Je nevyhnutný pre konečnú filtráciu pitnej vody od rôznych nečistôt. Filter pod drez odstraňuje chlór, pesticídy, ťažké kovy a normalizuje pH vody.

To je výsledkom komplexnej úpravy vody

  1. Mäkká a čistá voda
  2. Voda bez mechanických a organických nečistôt
  3. Voda s príjemnou chuťou bez zápachu

Záručná lehota

Na filter na mechanické nečistoty, na filter pod drez a zmäkčovač vody typu USTM SoftBox Primo, poskytujeme predĺženú záruku 3 roky.

Na zmäkčovač vody typu Waterboss je 10-ročná záruka od výrobcu.

Inštalácia - vykonať samostatne alebo objednať odborníka?

Každý prvok komplexnej úpravy vody má návod. Podrobné schéma pripojenia umožňuje vykonať pripojenie filtračných systémov samostatne.

Ale určite môžete tiež využiť služby našich profesionálnych inštalatérov alebo odborníkov z inej spoločnosti. Pri objednaní inštalácií našimi odborníkmi, garantujeme prevedenie inštalácie v presne dohodnutý deň a čas.

Zákaznícka podpora

Pri zakúpení obdržíte návod ku každému filtru. Väčšina príručiek je k dispozícii na stiahnutie na našich webových stránkach.

Môžete sa poradiť alebo opýtať akýmkoľvek pre Vás vhodnom spôsobom komunikácie.

Máte záujem o túto ponuku, ale máte ešte nejaké otázky?

Volajte na číslo +420 246 097 311 (všedné dni medzi 9 - 18) alebo nám pošlite email na obchod@filtre-vodne.sk.